Obiekty użyteczności publicznej

Opracowujemy różnorodne projekty budynków użyteczności publicznej. Są to projekty budynków wyższych uczelni, szkół, projekt przedszkola, żłobka, projekty hal sportowych, ośrodków kulturalnych, ośrodków wypoczynkowych, projekty hoteli, placówek banków, stacji paliw, budynków biurowych, hal wystawienniczych, centrów szkoleniowych. Obiekty użyteczności publicznej powstające w oparciu o nasze projekty to zarówno nowe budynki, jak i obiekty specjalnie adaptowane, modernizowane lub rozbudowywane na potrzeby różnych instytucji, urzędów lub inwestorów prywatnych.
Jesteś tu: Pracownia Projektowa PORTAL » Projekty » budynki użyteczności publicznej