Rozbudowa szkoły podstawowej w Gorzowie Wielkopolskim

Istniejący budynek szkoły zostanie rozbudowany o powierzchnię konieczną do nauczania początkowego dla około 300 uczniów. Dodatkowo projektuje się salę gimnastyczną, miejsca do zabawy, sale konferencyjną oraz boisko z licznymi placami zabaw.

Nowe skrzydło będzie bardzo obficie doświetlone światłem dziennym a na szerokich korytarzach będą liczne kolorowe miejsca zabaw dla dzieci na czas lekcyjnych przerw.

Miejsce inwestycji : Gorzów Wielkopolski dzielnica Górczyn ul. Szarych Szeregów 7
Powierzchnia użytkowa rozbudowy : 2960,96 m2

Jesteś tu: Pracownia Projektowa PORTAL » Projekty » budynki użyteczności publicznej » Rozbudowa szkoły podstawowej w Gorzowie Wielkopolskim